Al-Aqsa - jälleen kerran

Al-Aqsa TV on näyttänyt jälleen kerran maailmalle kuinka laadukkaita televisio-ohjelmia valmistetaan Euroopan Unionin ja suomalaisten verovaroilla. Tällä kertaa nukketeatteri esityksessä parannetaan maailmaa tapetaan George Bush ja muutetaan Whitehouse moskeijaksi.

Juutalaisia syövät jänöjussit ja murhaavat hamas hiiret ovat saaneet tyylilleen uskollista jarkoa. Taideteos on varmasti yhtä taiteellista laatua ja luotettavaa opetusta lapsille kuin Katarina Lillqvistin Mannerheim pläjäys.

http://www.youtube.com/watch?v=4suoNOSrleI&eurl=http://jihadimalmo.blogspot.com/
6246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

verorahoistamme karttoja joissa koko Israel oli valkoisena. eli siis tutkimattomana alueena. Kummasti ne vaan sinne hinkuu.

Äänestä
  • muslimien paapomista ja kaksinaamaisuutta tosiaan, vailla vertaa! Pitäisi hävetä kansanedustajien, että hyväksyvät moisen menon. Toivottavasti Jumala armahtaa kansaamme! Jumala on antanut omaisuuskansalleen Israelin maan sen, mikä sillä tällä hetkellä on ja oikeastaan paljon laajemmaltikin. Saamme varmaan tulevaisuudessa nähdä vielä ihmeellisiä tapahtumia. Kaikki on loppujen lopuksi Raamatun Jumalan käsissä eikä mitään tapahdu Hänen sallimattaan. Jossain vaiheessa Hän laittaa pisteen kaikelle. Jääkäämme siis Hänen käsiinsä, se on turvallisinta. Ole siunattu, Israel, Herra on kanssasi ja me kristityt myös, joten ette ole yksin.

    Äänestä

Miksi kukaan päättäva politikko ei arvostele sanallakaan muslimi maiden ohjelmia. Ne saavat kertoa meistä mitä paskaa ikinä haluaa. Mutta jos täällä joku tekee elokuvan vaikka heidän uskonnostaan, niin nousee hirveä uho heidän maassaan. Ja silloin meidän omat demari politikot syyttävät meitä. Ei heitä.

Äänestä

"Juutalaisia syövät jänöjussit ja murhaavat"

Siis siellähän vain leikitään HYVÄ IHMINEN ETKÖ TAJUA EROA OIKEAN TAPPAMISEN JA LEIKIN VÄLILLÄ?

Israelilaiset eivät leiki noin. Ei lapset eikä aikuiset.

Lähes 1000 palestiinalaista lasta tapettu Israelin toimesta viime vuosina.

Riittääkö rautalanka?

Äänestä
  • Kummallista leikkiä tosiaan! Jos sinulla on/olisi lapsia, olisiko heilläkin samanlaisia leikkejä, mietihän, mitä puhut! Ja: kukahan siellä tappaa ja ketä? Sano niille paleille, että lopettavat rakettien ampumiset Israelin puolelle umpimähkään, niin olet oman osuutesi tehnyt, ainakin yrittänyt!

    Äänestä

  • ovatkin kivat leikkikalut ja leikit!
    Muistan, kun vasurit olivan ah-niin-pasifisteja, että kaikki pyssyihin vivahtavatkin lelut olivat KAUHISTUS!!!
    Kakaroilta riivittiin jopa puun karahkat käsistä, kun pikkujätkät kuitenkin jonkun pyssyntapaisen ihan itse jostain kekkasivat leikkeihinsä!
    Ota nyt näistä vasureista selvää! Eivät taida itsekkään oikein taitaa moista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_27715 kirjoitti:

Al-Aqsa TV on näyttänyt jälleen kerran maailmalle kuinka laadukkaita televisio-ohjelmia valmistetaan Euroopan Unionin ja suomalaisten verovaroilla. Tällä kertaa nukketeatteri esityksessä parannetaan maailmaa tapetaan George Bush ja muutetaan Whitehouse moskeijaksi.

Juutalaisia syövät jänöjussit ja murhaavat hamas hiiret ovat saaneet tyylilleen uskollista jarkoa. Taideteos on varmasti yhtä taiteellista laatua ja luotettavaa opetusta lapsille kuin Katarina Lillqvistin Mannerheim pläjäys.

http://www.youtube.com/watch?v=4suoNOSrleI&eurl=http://jihadimalmo.blogspot.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu