Kärpät pelasi todella surkean pelin

siis kyllä ei ole kun tuuria, että kärpät pelaa finaalissa. Kolmas finaali kärpiltä oli todella surkeaa peliä. Bluus hallitsi peliä täysin, jos tuota menoa jatkuu niin bluus tulee viemään mestaruuden 7 pelissä..
1119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja huomenna kyyti on naalille vieläkin kylmempää, tästä se lähtee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietäjä6666 kirjoitti:

siis kyllä ei ole kun tuuria, että kärpät pelaa finaalissa. Kolmas finaali kärpiltä oli todella surkeaa peliä. Bluus hallitsi peliä täysin, jos tuota menoa jatkuu niin bluus tulee viemään mestaruuden 7 pelissä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu