Kepulaiset: lopettakaa tanssiohjelman...

Kaikkonen tekee tanssiohjelmassa kepulle vielä enemmän haittaa, mitä kepulaiset oikealla työmaalla (eduskunnassa) saavat aikaan.

Ilmassa on suuren halveksunnan tuntua.
5167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

pystyisi katselemaan jotain tanssiohjelmaa edes juovuspäiten :) Googleta sana tittytainment...

Äänestä

en, joten tanssi vain kaikkonen, et olekaan mikään tosikko, sinähän sitä keskustaa niin kvasti suret ipu opunikki.

Äänestä
  • vajetta näppäimistön kirjaimissa, puuttuuko kirjaimia, niitä saa kyllä ostaa...

    Äänestä

  • jotain.. kirjoitti:

    vajetta näppäimistön kirjaimissa, puuttuuko kirjaimia, niitä saa kyllä ostaa...

    Uskotteko, että alkuperäinen tekstiviestityksen äiti tai isä on ollut todella kepulainen. Muuten voisi sopia, mutta on niitä viäräleukoja persuissa tai demuissakin. Eppäilen, että alkuperä löytyykin ihan muualta ja týö ootta heti lyömässä tai nakkaamassa kivillä. Mikä ihmisiä vaivaa? Järjenkäyttöä, kiitos.

    Äänestä

Ymmärrämme hyvin Kaikkosta - hänhän on keskustalainen. Hänen selkäänsä vois vielä lisätä ison kirjaimin tekstin: TÄSSÄ TANSSII KEPU

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PILAAMINEN! kirjoitti:

Kaikkonen tekee tanssiohjelmassa kepulle vielä enemmän haittaa, mitä kepulaiset oikealla työmaalla (eduskunnassa) saavat aikaan.

Ilmassa on suuren halveksunnan tuntua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu