kyllä taas ensi jaksossa selitetään suu vaahdossa, kuinka entinen tanssitausta ei millään lailla auta häntä eteenpäin ohjelmassa. alan olla korviani myöten täynnä vapun hörötystä ja teennäistä nöyristelyä ja pokkurointia. olisipa tipahtanut silloin kun pudotusuhan alla oli.
vappu pihalle
carlemil
11478
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Koko ohjelma on leikkiä, jonka on tarkoitus viihdyttää ihmisiä.
Veikkaanpa, että olet kateellinen Vapun ulkonäölle eli olet itse ruma.
Esim. Merja Larivaara käyttäytyi lapsellisesti ja unohti koko ohjelman idean -hauskanpidon-
Olet varmaan samaa kansaa, joka repii persettä Big Brotherin aikaan, kun on suosikki ei pärjää.
Toisaalta, Vappu ilman sitä hirveää meikkimäärää ei ole kyllä kaksisen näköinen ilmestys, kuten on nähty jo monta kertaa siellä treenisalikuvissa. Vähän sama kuin Larivaaara, vaikka paljon nuorempi onkin.
ei kai nyt kukaan ole kateellinen Vapun ulkonäölle. Ei hänessä ole mitään erikoista. Tuiki tavallinen suomalainen perunanenä-naama. Ja kroppa jotenkin raskaan oloinen....(en tarkoita ylipainoa, koska joku muu jolla on ylipainoa, voi näyttää hyvältäkin)
Paitsi erikoinen on kyllä hänen tukkansa, ihmeellinen harmaanvalkoinen "kypärä".
Samallainen diiva on kuin larivaara.
Vappu ulos! En tajua, mitä kiinnostavaa vapussa on!! "vähän" liian tuhti ja muutenkin, omituinen hörönäuru. ei siinä voi muuta ku katsella ja pudistella päätä.
tuo "tuhti"! tarkoitan siis, että joku voi olla ylipainoinen, mutta voi näyttää silti hyvältä, EI tuhdilta! esim. Sutulle sopii mun mielestä tuo pieni ylipaino, eikä näytä pahalta.
Vappu taas näyttää jotenkin raskastekoiselta, ja tuhdilta juurikin, vaikka ylipainoa ei edes paljoa olekaan. vähän niinkuin siltä kuuluisalta "sotanorsulta".
Voi sua täytyneen vastata sulle, tällä runolla:
Katkeruus kantaa sisällään pahuutta,
pettymys elämän tuhoa,
yksinäisyys ja menetetyt voimat kaipuuta,
rakkauden puute kateutta.
Pahuus verhoutuu katkeruuden kaapuun,
kanavoi pettymyksen vihaan,
yksinäisyys antaa aikaa ja voimia toimia,
kateus kieltää rakkauden.
Onnellinen on vihollinen katkeralle mielelle,
rakastunut, suolaa yksinäisen haavoihin.
Kauneus turhuutta menetetyille voimille.
Totuus on valhetta, kateuden kantajalle.
Mandi 2007
Vappu on todella näyttävä, myytävien pukujen koko on 38.
Marilyn Monreo oli kokoa 44.
Maria tanssii ja laulaa yhä ammatikseen. Joten siinä henkilö joka on ammattilaisin koko porukasta seuraava on Tuuli jolle musiikin tahtiin liikkuminen on jopa arvona liikuntatieteistä.
Olen iäkäs nainen ja katson ohjelmien jälkeen parhaat tanssit aina netissä ja parhaat useamman kerran.
Minusta hän voisi pukeutua vielä seksikkäämmin ja korostaa kauniita rintojaan ja sääriään. Miehenä katselen mieeluummin tällästä naista kuin tukeevaa Susua.
Vappu vaan ulos.
ehdottomasti vappu pihalle tänään. ei kanna pitkälle tuollainen tekopirteys ja hörötys.
EIEIEIEIEEIIE VAPPUA !:)