Kämpässään ja vetää bisseä kusentuoksuiseen vitutukseensa hei!
Tepon vedot kusi kirkkaasti taas
jätkä itkee
6322
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kaikki vedot tänään yhtä maalia vaille. homo maailma haistakaa kaikki pitkä mätä paskakeko.
tepon vedot kusee.....homo mut kovan luokan peluri.......nyt kännis......
Kuin pornofilmeissä ja nekin hinttareiden sellaisissa hei! Vedonlyönnistä sanoisin, että Tepi on mitä huonoin häviäjä, jälkipeluri ja häviää kirkkaasti Monariveikolle monille muille palstalaisille. Tosin voihan aina väittää olevansa vaikka Rooman Keisari, mutta kuka uskoo, kuka ei, mikä Tepin järjen vei!
.................................
Stadin isoase kusee vastatuuleen, kun tänne kirjoittelee hei! Ilman muutamaa hyvää jannua Teppo ei enää edes vihjaisi et sillei hei! Manchester on hyvä jannu, ei demari!
Jotta kusi suihkuaa päällesi ja haiset kuin sburgu sitten. Vetosikin kusi, niin kuse sitten vaikka suoraan suuhusi pöljä!
Emme kaipaa sua eikä sun vihjeitäs, joten anna mennä vaan vitun luuseri!