tekstiviestit

Tänne vaan kaikki sitä myöden kun löydätte. http://www.iltalehti.fi/etusivu/
3361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

saapi masalla olla vantasiota kuten meillä muillakin kunttajusseilla

aika kommee nainen tuo ruususka enkä yhtään ihmettele jotta masalla otti eteen

hyvä masa!!

Äänestä

Kokeiles aloittaa vaikka omistasi, jos seksiä on elämässäsi joskus ollut. Mistäs löydettäisi meille ministerit joita ei seksi kiinnosta ja omistavat vapaa-aikansakin pelkästään työlleen. Todella mauton juttu. Mitä se kenellekkään kuuluu mitä parisuhteessa olevat toisilleen tekstailee.

Katsoit sitten lisäksi ihan velvollisuudeksesi massapostata saman viestin useampaan paikkaan.

Äänestä
  • tulee tänään linkkejä vielä kymmenittäin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leviää netissä. kirjoitti:

Tänne vaan kaikki sitä myöden kun löydätte. http://www.iltalehti.fi/etusivu/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu