Ah Ruususeni panen sinua

Monta kertaa peräjälkeen ja peräreikään, sano miltä se sinusta tuntuu. Ah oh voi Ruusu kerro jo, tuntuiko hyvältä. Kun tulen ottathan taas ihanien varpaidesi väliin ja saanhan laueta kainaloosi.
2692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyi saatana!

Äänestä

hyvän tuntusta, kerro?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miehen haaveet kirjoitti:

Monta kertaa peräjälkeen ja peräreikään, sano miltä se sinusta tuntuu. Ah oh voi Ruusu kerro jo, tuntuiko hyvältä. Kun tulen ottathan taas ihanien varpaidesi väliin ja saanhan laueta kainaloosi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu