Suomitytöillä tiukat paikat!

Hra30

Paljon on ollu puhetta piippelin koosta. Mutta suomineitojen pimperot on jääny pikkasen varjoon.
Olen ollut suomalaisten tyttöjen/nuorten naisten kanssa tekemisissä "sillai" viimeiset 15vuotta, enkä ole kertaakaan edes nähny löysää pimperoa. Partnereita on ollut vajaa 30. Itse en omista mitään järjetöntä melaa, eli siitä se johdu.
Onko muilla vastaavia kokemuksia, vai kuvittelenko vain. Ei siitä mitään haittaa ole, päinvastoin. Moni nainen on huolestunut ehkä siitä, että heillä on löysät paikat, mutta ikinä en ole kuullut edes juttuja kavereilta, että olisivat tämmöiseen törmänneet. Olisihan se hienoa päästä kokemaan sellainen "väljempikin" pimpsloora, kun noita piukeita on riittänyt.Vai onko tässä maassa enää "isoa tuheroa" jäljellä vai onko kaikki tiukkapimpsuisia?
Kokemuksia?

6

3358

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • trrt

      Aikanaan vehtasin yhden vähän päälle kolmekymppisen kolmen lapsen äitin kanssa. Koska olimme molemmat tekemässä syrjähyppyä, käytimme kortonkia. Siinä nujutessamme ties kuinka monetta kertaa sinä yönä, onnistuin työntymään hänen sisäänsä huomaamatta koko asiaa. Suoraan sanoen, tuntui kuin olisi heilutellut kulliaan kuplahallin ovella.

      Naisen kunniaksi - jos syrjähypyistä kannattaa kunniaa etsiä - todettakoon, että hän oli asiansa osaava ja innokas petikaveri. Vaikka piukeutta ei löytynyt, niin olipa se kuitenkin yksi elämäni hurjimmista öistä.

    • Kovia kokenut

      Niin, en tiedä onko suomipimppi noin yleensä ottaen tiukkaa mutta kerron yhden kokemani tapauksen.

      Yhden oululaistytön kanssa päästiin illan jälkeen kämpille ja sohvalla alkoivat tunteet lämmetä. Siinä sitten kun olin saanut jo pikkuhousujen alta kokeilluksi ja tyttö alkoi innostua, hän otti pöksyt pois ja pyysi etta pistäisin sormeni hänen sisäänsä. Tein työtä käskettyä ja vähän päästä sitten pyyntö oli että pistäisin sinne koko käden.

      Itse asiassa käsi meni sisään aika helpostikin. Tyttö pyysi etta laittaisin samalla myös toisen käden, ja kun siinä kosteaan pimppaan myös hiljalleen toista kättäni tyonsin, huomasin ihmeekseni että kyllähan se sinne sopi.

      Sitten tyttö pyysi että taputtaisin käsiäni, ja yritin, mutta mitään ääntä en saanut käsistäni aikaan, vaikka kämmeniä pystyinkin vähän raottamaan. Sanoin että ei nyt aplodit onnistu.

      Tyttö siihen että "Aika tiukka, vai mitä..."

      Että semmoinen tapaus...

    • Rike

      työntää huoletta pohjaan saakka ilman, että tytöllä olisi sattunut. Hän oli tosin hieman vanhempi nainen (30 -v.) Teinien kanssa saa olla varovainen ja kullia ei pysty laittamaan sisään kuin kaks kolmasosaa ettei satu.

    • laihialaisetmenossa

      Kaikki paitsi oululaiset.

    • Minusta löysiä on enemmä kuin tiukkoja, mutta sehän vaan kertoo surullista tarinaa mun munan paksuudesta. Ei tämäkään ole ongelma, aina löytyy tapa nauttia jos tahtoa on. Tiukkuutta tärkämpänä pidän sitä, että voin huoletta painaa kahvaa myöten. Minusta on hankalaa jarrutella ja pelätä satuttavansa toista. Siis vaginassa on muitakin ulottuvuuksia kuin tiukkuus.

      • askon.märät.unet

        Paksu sinulla ei mahan lisäksi ole muu kuin kallo.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      59
      1154
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      11
      830
    3. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      75
      785
    4. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      624
    5. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      83
      603
    6. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      532
    7. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      33
      517
    8. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      36
      514
    9. Hurmasit sitten minut

      kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.
      Ikävä
      43
      503
    10. Tietysti olen varovainen,

      ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä
      Ikävä
      40
      487
    Aihe