olen "voittanut" huutoheikiltä muutamia tuotteita mutta mitään ei ole tullut pari puhelinsoittoa jossa kerrottiin postitusten alkavan viikolla 16 toivottavasti näin tapahtuu
onko kukaan saanut voittojansa
HUUTOHEIKILTÄ
11997
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
mutta minulle sanottiin viime viikolla, että ne lähetettäisiin tällä viikolla. Sen huutopaketin sain kyllä heti.
alkaa pikkuhiljaa tuntumaan siltä, että mitään ei tulekkaan :(
lupasivat vko 16 alussa postitusten alkavan mut eipä ole näkynyt mitään eipä auta huudella ennen kun selviää saako sieltä muutakin kun huutopaketteja
Vastasivat tänään mailiini, että on ollut järjestelmän kehityksen takia logistista(?) ongelmaa, mutta tuotteiden pitäisi lähteä tällä viikolla. Eli tulossa on, älkää hätääntykö :)
siskonmies "voitti" heti alkupäivinä,ei ole saanut mitään.itse olen pysytellyt fiksun puolella,ja tässä tilanteessa on satavarmaa ettei Huutoheikki saa multa latiakaan.ainakaan ennenkuin systerin porukka saa omansa.
Oikeasti, jos tuo on totta, niin minua säälittää. On kamalaa ajatella että ihmiset viihdyttävät suvun voimalla itseään näissä fuskuhuudoissa.
Peliähän tuo on siinä kuin nettipokerit sun muutkin, jotkut osaavat pelata (=huutaa) niin että se kannattaa.
kolme viikkoa mennyt ja hhutoheikiltä ei mitään tuuu kusetusta?
Taidat vain haluta mustamaalata, nimittäin Huutoheikki on ollut avoinna vasta 2 viikkoa. Huono yritys.
teen rikosilmoituksen kyseisestä puljusta. Ihan ensimmäisinä päivinä huutelin ja mitään ei ole tullu. Viime viikolla lupasivat, että tällä viikolla tulee, mutta eipä näkynyt vielä tänäänkään mitään.
eipä ole heruunut muuta kuin huutopaketteja, kaikki muut voitot tulematta.
Toivottavasti ihmiset eivät huutele turhaan rupee tuntuun siltä.