gallpup

Haluatko maksaa verovaroista Matti Vanhasen sekoilut naisrintamalla?
6122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Yks hailee

Äänestä

En halua enkä maksa. Jokainen selvittäkööt omat huorasotkunsa omalla kustannuksellaan.

Äänestä
  • nimittäin

    Äänestä

  • nimittäin

    Äänestä

Onko todella totta, että matti ei käräjöikkään entistä ihastustaan vastaan itsellisesti vaan veronmaksajien rahoilla?

Äänestä
  • Mäti-matti käy oikeutta sutturaansa vastaan juuri sinun rahoillasi. Itse mäti-masa ei ole vielä maksanut senttiäkään kuluistaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vernon kirjoitti:

Haluatko maksaa verovaroista Matti Vanhasen sekoilut naisrintamalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu