NEITONI

otat kantaa kaikkeen niin otappa kantaa tuohon " Moni haikailee ...."aloitukseen ja perustele väitteet jotka haluat tietenkin kumota!!Haluan kuulla ajatuksesi!!!
2271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oo mitä tarkoitat, mut jos sitä et maailmas on monenlaista,sitähän piisaa ja varsinkin nuoret on saatanan silmätikkuna.Kerro jos oli väärä ajatus

Äänestä
  • miksi et vastaa siihen mitä sinulta kysyin,vaan aivan kuten jt aina tekevät aivan jotain muuta mikä ei liity asiaan!!!!!!!!!!!!!!!KÄSITTÄMÄTÖNTÄ!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun niin kärkkäästi kirjoitti:

otat kantaa kaikkeen niin otappa kantaa tuohon " Moni haikailee ...."aloitukseen ja perustele väitteet jotka haluat tietenkin kumota!!Haluan kuulla ajatuksesi!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu