Onko liian pieni?

Luulen että tämän kokoinen karsina on liian pieni
settikselle mutta ajattelin vielä varmistaa eli:
onko 2m*2m kokoinen karsina liian pieni
settikselle? Jos tiedät niin vastaa. jos karsina
on liian pieni niin voisitko kertoa vähimmäis
mitat:)
Terveisin: Salla
1180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei todellakaan ole liian pieni vaan aivan
ruhtinaallisen kokoinen setikalle.Pääasia
karsinan koossa on se,että hepo mahtuisi siellä
kunnolla kääntymään,jollei ole kyse pilttuun
rakentamisesta.Eli suunnitelmasi on oivallinen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Salla kirjoitti:

Luulen että tämän kokoinen karsina on liian pieni
settikselle mutta ajattelin vielä varmistaa eli:
onko 2m*2m kokoinen karsina liian pieni
settikselle? Jos tiedät niin vastaa. jos karsina
on liian pieni niin voisitko kertoa vähimmäis
mitat:)
Terveisin: Salla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu