Salla Pattikselle

Salla tänne meitä haastattelemaan niin saadaan silmäniloa. Haastattelu vaikka biitsillä ja toimittajalle pikku bikinit päälle niin johan alkaa meikäläisen vyölaukun alla pipsi kasvaa päälle 800% laskettuna omalle alapääomalle.
2587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kohta varmaan alkaa tekstaria paukkumaan.

Äänestä
  • valmiiksi. Kohta rupean lähettelemään. Mahdollista tapaamista varten ostin valmiiksi itselleni liituraitavyölaukun ja toimittajalle söpön pinkin vyölaukun. Asunnon poolin äärellä ei muuta vaatetusta kaipaakaan. Viesti nro 201: "Multasormeni kaipaa puutarhaasi".

    Tässä jo ikävät raha-asiat unohtuu.

    nimim "kevättä rinnassa"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Komea sponssi kirjoitti:

Salla tänne meitä haastattelemaan niin saadaan silmäniloa. Haastattelu vaikka biitsillä ja toimittajalle pikku bikinit päälle niin johan alkaa meikäläisen vyölaukun alla pipsi kasvaa päälle 800% laskettuna omalle alapääomalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu