Uskossa alistuva homosuhde

Jumalaan oli se sitten Allah tai JHV

Hyi yöks pyh

Onneksi me ateistit olemme vapaita henksiestä homosuhteesta.

Sp
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen vain ottanut Jeesuksen sydämeeni ja Jeesus rakastaa minua!

Äänestä
  • ja sun satuolennon välillä on:-) Käyttekö yhdessä leffassa, urheilemassa, kokkailemassa, asutteko yhdessä, harrastatteko miten seksiä etc:-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gaymansaaret kirjoitti:

Jumalaan oli se sitten Allah tai JHV

Hyi yöks pyh

Onneksi me ateistit olemme vapaita henksiestä homosuhteesta.

Sp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu