Lopettakaa jo wincapitan mustamaalaaminen. Ei se tarkoita jos sivut ovat suljettuina vähän aikaa, että clubi olisi lopettanut toiminnan ja vetäjät muka vetäneet rahat omiin liiveihin. Suomen poliisikin hätiköi asian kanssa, ihme panikointia. Väitteet, että vetäjät olisivat thaimaassa voi ehkäpä pitää paikkansa, mut voin sanoo et jätkät on varmasti hakemassa uusia ohjelmistosovellutuksia valuuttakaupankäyntiin. Voin sanoa et wincapita = RAHANTEKOKONE! ja heidän käyttämänsä ohjelmistot ovat, aivan kuten eräs asiantuntijakin sanoi, talouden nobel palkinnon arvoisia!
Nim. Se parhaiten nauraa kuka viimeisenä nauraa
Nim. Se parhaiten nauraa kuka viimeisenä nauraa
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mikseivät siis wincapitaanot palaisi? Vielä he yrittävät teitä liruttaa.
Siis kirjaimellisesti palaa rikospaikalle, ihanko tuhkaksi ?
Mutta turha sitä on täällä huudella.
Se varmaan kohta saadaan avattua S2E:kin.
Vasta mennyt 9 ja puoli kuukautta "päivityksessä"
Nerokkaasti suunniteltu huijaus tuo wincapita
ja laittaisit vaikka linkin johonkin luotettavaan uutislähteeseen?"aivan kuten eräs asiantuntijakin sanoi"
nauraa typeryksille. Kannattaisi lukea uutisia.
Suomen v...n kevät ei todella inspiroi tavan swnvääntäjää, Mieluummin Pattayalla tai San Josessa palmun alla. Anyways uusi softagiggare pullahtaa anytimefromnow. nimim. ei kana käskien kuseskele -kuis se sanotaankaan.
PALAA JA PALAA
EIKÄ SAMMUTTAJIA LÖYDY MISTÄÄN.
SIIS WINCAPITA PALOI JO.
KOSKAS ON WINCAPITAN HAUTAJAISET?????
On se kyllä hienoa lukea miten tyhmiä ihmiset on. Kaikkein junteinkin Wincapitaan sijoittaja on jo varmaan lukenut poliisin tiedotteet. Talouden Nobel-palkinto tosiaan....ehkä vähän erilainen kun kuvittelitte!