turkin matkailun

niin kauan kun Turkki loukkaa ihmisoikeuksia,ei sinne kuuluu rahaa suomesta kantaa,edes auringon merkeissä itsekkäästi.
http://www.youtube.com/watch?v=hMer2ni470A&feature=related
2184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Turkissa on jotain nähtävää pohjoismaalaiselle. Ainakin luonto on kaunis ja historiaa löytyy. Suomen lapissa on vain soita ja ravintoloita ja se on oikea paikka boikotointiin jos matkakohteista on kyse.

Äänestä

Toukokuussa allekirjoitetaan uusi terrorismin vastainen laki joka rajoittaa ihmisoikeuksia ja yksityisyys suojaa ja Lissabonin sopimuksen mukana saahaan kuolemanrangaistukset Suomeenkin joita voi soveltaa jopa mielenosoituksiin!!
EU on muuttumassa fasistiseksi valtioksi ettekä voi huomata selvää muutosta ennen kuin se on tapahtunut! Suojelupoliisi suojelee meitä vapaudelta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


boikotointi kirjoitti:

niin kauan kun Turkki loukkaa ihmisoikeuksia,ei sinne kuuluu rahaa suomesta kantaa,edes auringon merkeissä itsekkäästi.
http://www.youtube.com/watch?v=hMer2ni470A&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu