Kata !

Mihin hävisit eilen illalla/yöllä niin äkkiä ? Piti tulla juttelee, myöhästyin...
6893
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

t. yksi Kata..

Äänestä

moikka,
Oliko kysymys mistä baarista ?
"tuntomerkkejä"

Äänestä

nopeat vie parhaat päältä;)

Äänestä

paikka oli eräs pieni baari erään Varsinais-Suomalaisen kaupungin keskustassa...

Äänestä
  • Loimaa

    Äänestä

  • Salo ja nätti blondi olet...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies baarissa kirjoitti:

Mihin hävisit eilen illalla/yöllä niin äkkiä ? Piti tulla juttelee, myöhästyin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu