Minä

olen Jumala. Olen tullut tänne palstalle kertomaan teille tosi uskovat, että olette pelastetut!
Levittäkää pelastuksen sanomaa!!!
3261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pitäiskö sinun ihan vain varmuuden vuoksi huomen aamulla tilata omalta lääkäriltä aika tarkempia tutkimuksia varten jos vaikka olisikin niin ,ettet olekaan Jumala?

Äänestä
  • on se, että olen jumala niille, jotka Minuun uskoo. Oppieni mukaan muut joutuu kadotukseen.

    Äänestä

olen Jumala. Olen tullut tänne palstalle kertomaan teille tosi uskovat, että olette pelastetut!
Levittäkää pelastuksen sanomaa!!!

-Kipaise kaapista Raamattu ja avaa Joh.1:18

Äänestä

Kommentoi aloitusta


............ kirjoitti:

olen Jumala. Olen tullut tänne palstalle kertomaan teille tosi uskovat, että olette pelastetut!
Levittäkää pelastuksen sanomaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu