Emme halua Teemua!!!

Ei Teemu Selännettä kisoihin, vanha kehäraakki voisi jo vetäytyä taka alalle ja antaa nuorille ja nälkäisille vastuuta ja näytönpaikkaa. Peltosenkin olisi jo voinut jättää pois kisaryhmästä. Petrell ja Philmann on kovempia jo nykypäivänä ennenkö Teukka ja Ville.
2168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Annetaan vaikka just Rämölle ja Vehasele veskaripaikat ja hankitaan vielä joku tuleva nuori lupaus Wallinheimon tilalle.
Sun logiikka ja heitetään hyvönenkin pois...

Äänestä
  • ei kelpaa kun teemun ja villen juomapullojen kantajiks...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nuorille vastuuta kirjoitti:

Ei Teemu Selännettä kisoihin, vanha kehäraakki voisi jo vetäytyä taka alalle ja antaa nuorille ja nälkäisille vastuuta ja näytönpaikkaa. Peltosenkin olisi jo voinut jättää pois kisaryhmästä. Petrell ja Philmann on kovempia jo nykypäivänä ennenkö Teukka ja Ville.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu