Tumma mies Levi Areenalla...

Joskus sattuu vastaan se ihminen, jonka kanssa kaikki osuu kohdalleen, mutta silti ohitat kaiken typeryyttäsi...Vai mitä?
4640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jenni V esiintymässä.
Oli muuten hyvä ja muutenkin kivaa. Olihan siellä vaikka mitä tummatukkia...

Äänestä

Rakastan,rakastan,juu,juu...

Nyt hiljaa....vaimokin osaa käyttää nettiä

Äänestä

karhu on oarempi kuin Lapin Kulta...
Karhu ei soittele perään...

Äänestä

Oli se juuri viikonloppu 18-20.4.
Kumpanakin iltana juteltiin, mutta asiat menivät jotenkin hassusti. Siihen liittyi myös se toinen...m...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jäit mieleen kirjoitti:

Joskus sattuu vastaan se ihminen, jonka kanssa kaikki osuu kohdalleen, mutta silti ohitat kaiken typeryyttäsi...Vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu