Kristillisen HTV:n kaapeli-tv-verkossa
aloittavan kanavan tukiyhdistyksellä löytyy
www-sivut: http://www.ristintuki.fi/
ns. kristillinen tv kanava
3
284
Vastaukset
- aerobrepyH
"Ohjelmatarjonta on erittäin monipuolista; korkeatasoista raamatunopetusta, ajankohtaislähetyksiä, musiikkia, keskustelu- ja opetusohjelmia, koosteita suurista kristillisistä tapahtumista sekä eri kohderyhmille suunnattuja erikoisohjelmia kuten lasten ja nuortenohjelmia."
----
:-) edipileim num nikno äät tum ,atsonniik tavanak-vt tesillitsirk tesommot ie aum ananakap aneenutaaP - Hyperborea
- Juudas
Olen ollut tätä hanketta läheltä seuraamassa ja vaikuttamassa sen tulemiseen osaltani ja täytyy todeta, että kyllä on uskomattoman kova homma saada kristilliseen maahan kristillisten oma kanava.
Paljon paljon helpompaa on tämän maailman ruhtinaalla saada ohjelmistonsa (väkivalta, porno
ja kaikenlainen moraaliton käyttäytyminen)
esitetyksi tv:ssä.
No joo, nyt näyttää vihdoinkin hyvältä ja minäkin ja yritykseni olemme sitoutuneet rahallisesti tukemaan. Tulethan sinäkin mukaan?
Annetaan kohta saatanalle kyytiä oikein Isän kädestä! JESSS!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse53727SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933619Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283370Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713342Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202186Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251768- 341535
- 321471
- 911403
- 151333