rixulaiset

laitto Hyvinkään prospect kerhon kalusteet uusiks, jaa nää kosti ampumalla niitä, vittu mitä raukkoja.
52185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juu, olisvat soittaneet poliisille.

Äänestä

Niin ja nää riksulaiset sakarit on kuitenkin ihan hurjan rohkeita, kun uskaltaa silloin uhota kun niitä on vähintään puolet enemmän. Mutta se on onneksi ihan reilua eikä yhtään raukkamaista.

Äänestä
  • sepäs vasta reilua onkin , että pyydetään sopimaan asioita naamakkain ja sitten onkin 10 ihmistä aseitten kanssa ampumassa.

    Äänestä

  • nooooh kirjoitti:

    sepäs vasta reilua onkin , että pyydetään sopimaan asioita naamakkain ja sitten onkin 10 ihmistä aseitten kanssa ampumassa.

    Todella reilua. Eiköhän ole syytä pitää suu kiinni, jos reiluudesta jotain alkaa jauhamaan.

    Äänestä

  • totta joka sana kirjoitti:

    Todella reilua. Eiköhän ole syytä pitää suu kiinni, jos reiluudesta jotain alkaa jauhamaan.

    oikein ne bandiitit teki. 1/800 jengi on semmosta pikkupoikien uhoilua vittuilivat väärille ihmisille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaskakkk kirjoitti:

laitto Hyvinkään prospect kerhon kalusteet uusiks, jaa nää kosti ampumalla niitä, vittu mitä raukkoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu