Olen nuori opiskelijatyttö länsi-suomesta.. Painan tällä hetkellä n.71,8 Kg ja olen 169,8 cm pitkä. Olen lanteikas ja reiteni ovat paksut. Vosiko joku kertoa olenko lihava ja kelpaanko tällaisena miehille...?
Auttakaa, pyydän....
Paistaako se päivä ikinä risukasaan...?
Risukasa
4
329
Vastaukset
- Satu
Sitä en osaa sanoa, että oletko lihava, mutta sen tiedän, että miehille varmaan kelpaat. Reidet ja lantiohan ovat vain naisellisia, ei normaali mies niitä pelkää. Päin vastoin. Usko kokenutta tätiä ;-)
- varma
Nuorena sitä kuvittelee kaikkea turhaa. Nyt vanhempana sitä on huomannut, ettei kaikki miehet suinkaan pidä "rimppakintuista". Älä laita itseäsi "alennusmyyntiin" kokosi vuoksi. ( et ole edes lihava ) Odota prinssiäsi !
- auvo
Ei paista.
- Knullare
Paksuista reisistä ei ole haittaa. Nehän heitetään sivuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1393870Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3442997Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt101906Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa91635Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41099- 71944
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874- 44784
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23771- 65761