Jääkö

Mietin tässä vaan sitä että jääkö Tuomo,Elina ja Onni kokonaan pois salkkareista, kun ne lähti sinne Tampereelle vai palaako ne vielä??
5670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Elinan näyttelijä Sanna Luostarinen on tietääkseeni jättänyt sarjan lopullisesti. Mutta olen kuullut että Tuomo saattaa vielä tehdä paluun.

Äänestä
  • Ja Onni tulevat vielä joskus takasin niin Onni on varmaan kasvanut teiniksi.

    Äänestä

vanhempina. ELi noin 80-vuotiaina. Sarjan muut henkilöt eivät ole vanhentuneet yhtään.

Matti Ranin esittää vanhus Tuomoa Elinan näyttelijää ei vielä ole päätetty. Onnin näyttelijäksi on tulossa Nicke Ligneli tai Mikko Leppilampi.

Äänestä
  • :DD

    Leppilampi,Nicke ja Matti Ranin. Hallelujah!

    Äänestä

  • Hei nimimerkki: noin 40 vuotta! Ootko lukenu jostain lehdstä ton jutun? Ja jos oot niin mistä??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuomo, Elina ja Onni kirjoitti:

Mietin tässä vaan sitä että jääkö Tuomo,Elina ja Onni kokonaan pois salkkareista, kun ne lähti sinne Tampereelle vai palaako ne vielä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu