" Rovaniemen käräjäoikeuden mukaan rovaniemeläinen mies tartutti tietoisesti hi-viruksen viiteen naiseen. Lisäksi mies oli sukupuoliyhteydessä 14 muun naisen kanssa siitä huolimatta, että hän tiesi taudistaan.
Oikeus määräsi välituomiossaan 25-vuotiaan miehen mielentilatutkimukseen".
http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Rovaniemen hiv-tartuttaja mielentilatutkimukseen/1135235937514?ref=rss
Onko siellä sairaalassa seka osastoja, vai mies ja naispuolisille omat osastot ? Saattaahan sielläkin päästä suhteeseen enämi imtiimiin !
Oikeus määräsi välituomiossaan 25-vuotiaan miehen mielentilatutkimukseen".
http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Rovaniemen hiv-tartuttaja mielentilatutkimukseen/1135235937514?ref=rss
Onko siellä sairaalassa seka osastoja, vai mies ja naispuolisille omat osastot ? Saattaahan sielläkin päästä suhteeseen enämi imtiimiin !
Vastaukset 17
Vanhimmat
Miehellä ei ole AIDS, vaan altistunut HIV-virukselle. Saattaa muuttua AIDS:iksi, tai sitten ei. Vankilaan kuuluu kuitenkin.
"Lisäksi mies oli sukupuoliyhteydessä 14 muun naisen kanssa siitä huolimatta, että hän tiesi taudistaan". Jos miehellä oli vain flunssa, niin miksi mielentilatutkimukseen ?
http://fi.wikipedia.org/wiki/HIV
AIDS:in esiaste.
itse AIDS:n. Meillähän pyörii suomessa eri flunssia ja niihin saa erityisryhmät rokotteen. Infulenssa A - B - C ja rokote saattaa helpottaa oireita. Missä on Hiv rokote joka estää Aidsin syntymistä ? Vai siedätyshoitoako kaveri jakeli Aidisn oireisiin ?
"Tällä hetkellä käytössä olevilla lääkkeillä virusta ei saada kokonaan hävitettyä elimistöstä."
Wikipedia
OLISVAT PITÄNEET KIIMAISET LIMAISET VITTUNSA KURISSA NIIN EI OLIS TULLUT ONGELMIA NIILLE AKOILLE!!
PS.
VIHAAN NAISIA, MUTTA ERITYISEN PALJON VIHAAN NAISPOLIISEJA!
AINA, KUN VAIN NÄENKIN NAISPOLIISIN, NOUSEE VERENPAINEENI PELKÄSTÄ RAIVON TUNTEESTA HENGENVAARALLISEN KORKEALLE!
kuin Lohjan poliisit yleensä. Tosin kokemukseni on 20 vuoden takaa. Mies kyttä repi autosta ulos hiuksista, kun nainen sanoi "hei" lopeta jo.
Kysymys:
Tiedätkö mistä sinut pystyy profiloimaan?
Vastaus:
Siitä, että olet naisvihaaja, huudat ja suosikkiadjektiivisi
on "limainen"
Tulit sitten taas ilahduttamaan palstalaisia henkesi valolla.
Ihan niinkuín biologisesti ajateltuna ovat naispuoliset poliisit jotenkin outo juttu.
heillä nimittäin ei ole minkäänlaista biologiaan perustuvaa auktoriteettia - vain kunkin maan lainsäädäntöön perustuva auktoriteetti.
Luin jostain USA:n nettisivustolta sellaisen tiedon, että jos USA:ssa ei oli niin ankarat rangaistukset poliisin pahoinpitelystä, kuin on, naispoliiseja olisi hakattu henkihieveriin paljon useammin kuin nyt on laita.
Sillä on lepakoita vintissä.
Sillä on lepakoita vintissä.
kuin kirjoitella tänne törkyisiä, ala-arvoisia ja vihan täyttämiä
raivokohtauksiasi.
HUUTAMALLA!
Tää tyyppi, jolta näkyi vain nenä, Oikeus salissa. Oli tosiaan kumma esimerkki, vallitsevasta käytännöstä. Kun ämmät ei saa edes kasvoja tunnistaa. Ja kun Raakkuna oli viimeks Oikeudessa, ja mun pitkät rastat oli Päällikön lakin sisällä jemmassa, siististi. Niin ensimmäinen komento tuli, OIKEUDEN PALVELIJA, ÄMMÄLTÄ, ETTÄ OTA LAKKIS POIS PÄÄSTÄ! JA SITTEN MÄ TEMPASIN MUN LAKKINI, JA PITKÄT HIUKSENI ALAS VALAHTI. JA SIINÄ MÄ SEISOIN, KOKO PUNNITSEVAN LAUTAKUNNAN EDESSÄ. JA SAIN KUULLA TAAS KERRAN TUOMIONI, YRTTIENI KASVATTAMISESTA, VAIKKA VAIN OMAAN KÄYTTÖÖNI. NIIN OON KAI SITTEN SYYLLINEN, JA SEN MYÖNSIN. TAAS KERRAN NYKYISEN KELVOTTOMAN PÄIHDE LAIN MUKAAN. MUTTA POISTUESSANI, VANNOIN ETTÄ TÄÄ KAVERI VIELÄ, TON LAIN KUMOAA. JA PAREMMAN LAIN TILALLE NOSTAA. JA ASIALLA OLLAAN, VAI MITÄ SANOO KAUPUNGIN VISKAALIT, TAMPEREELLA. SALUT
Oikeussali käyttäytyminen näiden hörhöjen ja rikollisten taholta on selvää oikeuden halventamista! Jos kerran naaman näyttäminen tuntuu pahalta ja rangaistukselta niin se pitääkin. Samalla saa muu kansa konnan naaman muistiin, että osaa varoa kun saattuu tulemaan vastaan. Ihmettelen niin korkeasti oppineiden tuomareiden älyä,että antavat moisen käytöksen jatkua oikeussaleissa. Onhan tähän toinenkin tapa olemassa, että postitetaan kaikille oikeuskäsittelyn osapuolille naamarit ennen käräjiä.
Lehdissä viime viikolla.
Pyhäkoulupojan näköinen hemmo.
Ei ihme, että tytöt tykkäs, eivätkä osanneet epäillä....
Jos mielentilatutkimuksesta ei ole apua, niin varmaan "OIKEUS"sanoo lieventävänä asianhaarana.
Teko oli tehty niin monen naisen kanssa ettei sitä voi pitää tuomittavana tekona. Tyyppihän oli pelkkä hyvän tekijä.