Kuinka moni on oikeesti harrastanut ryhmäseksiä ja millaset on kokemukset. Monihan siitä haaveilee, mutta kuka sen uskaltaa toteuttaa, on eri juttu. Teini- ja vähän vanhempienkin poikien märkä unihan on "minä ja 2 mimmiä"... Kokemuksia???
Kuinka moni?.....
-kazaa-
33143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olemme kokeilleet 2m 1n ryhmää ja kivaa oli. Suosittelen kaikille jotka ovat aiheesta kiinnostuneita. Meillä ainakin oli oikein nautinnollinen hetki. Tosin moni asia voi mennä pieleenkin joten kannattaa keskustella paljon asioista ja siitä mistä pidätte ettei tule pettymyksiä.
Kuinka moni on oikeesti harrastanut ryhmäseksiä?
Outo kysymys, koska kukapa tuota tietäisi. Mutta yritän edes arvata. 1200000-1300000.
Kyllä ryhmäseksin harrastaminen on aika tavallista. Luulen että ainakin puolet aviopareista on ollut sellaisessa mukana. Meillä eka kerta oli ihan sattuma. Sen jälkeen on haettu sopivia kumppaneita, ja niitä löytyy, tosin aikamoisen työn takana. Oletan että tarkoitat ryhmäseksillä ns. vierasta pyörää.