teve!!!

mitä duunailette ihmiset, kertokaa...
3333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

palstoja taaksepäin ja harmittaa ettei tullut tallennettua yhtä kivaa sinkkuhäkkijuttua jota en nyt enää löydä mistään. No elämä jatkuu ja Loppiainen on ovella. Kahvin keittoon jotta jaksaa valvoa kun ei nukuta ;-D

Äänestä
  • tässä katsoin suomi-tsekki-ottelua.
    Huonosti kävi. Taidan käydä vastan
    pakkasesta ja mennä saunaan. Olen
    tässä joutoaikoina kopioinut cd-levyjä uudella pelillä ( kirjoittava
    cd-asema).
    Eikö Tatjaanaa nukuta? Onko sulla huolia? Käy lenkillä ennen nukkumaan menemistä, se auttaa. Yöllä jos herää, niin pitää käydä tekemässä
    voileipä ja juoda mehua. Sitten nukuttaa.

    Äänestä

koitan käydä koulua enemmän tai vähemmän ahkerasti käsi-ja taideteollisessa...siinä on duunailua mun elämässä riittämiin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihminen... kirjoitti:

mitä duunailette ihmiset, kertokaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu