..Vapaata,Huum.tajuista,22-28vuotiasta,Mielellään uheilullista ja muutenkin kaikin puolin mukavaa miestä =)Missä olet,kun en ole VIELÄ sinua löytänyt ;)?
Etsintäkuulutan..!!
13
2071
Vastaukset
- WilZu
Helou =)
Olis täs 22v sporttinen ja kaikin puolin muutenkin mukava kundi 09-alueelta = ) mistäspäin itse olet?
WilZu - minä
täällähän minä rempsee 29v. mies normaali..tai sitten en
- sportyM
Kymenlaaksossa päin olen...:)
- SportyM
Kymenlaaksossa päin olen...:)
- joo
pitääkö olla 05-alueelta??
- Etsivä=)
..Niin..ei tarvitse olla 05-alueelta,olen itse alueelta 02,joten ...En tosiaan itsekään tiedä oliko tästä ilmoituksesta mitään apua,mutta kaikkea pitää kokeilla =)
- jekku
Tääl ois yx 27w miehenalku joka o kaikinpuolin jees jos kiinnostaa ni mailaa!
- Etsivä=)
...Ja mailiosoitteesi on taikka mistä sen saan?=)
- jekku
Etsivä=) kirjoitti:
...Ja mailiosoitteesi on taikka mistä sen saan?=)
tässä ois se osoite [email protected]
- Etsivä=)
jekku kirjoitti:
tässä ois se osoite [email protected]
Jep...sinä 02-alueelta oleva..miten sinuun saa yhteyden?=)..
- Woo
Etsivä=) kirjoitti:
Jep...sinä 02-alueelta oleva..miten sinuun saa yhteyden?=)..
Muhun saa yhteyden sähköpostil [email protected]
Ois kiva jos mailaisit! - woo
Etsivä=) kirjoitti:
Jep...sinä 02-alueelta oleva..miten sinuun saa yhteyden?=)..
Yhteyden saat [email protected]
Mailaahan!
- Woo
Täällä olis etsimäsi mies ja vielä kaiken lisäks 02 alueelta.
Mua on monesti kehuttu komeeks ja mukavaks.
Ulkoisesti olen 187/81 tummat hiukset ja siniset silmät!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1147293
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h985233Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163486Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333412Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352524Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961501Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411451Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311346Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?481290