Älkää hyvät palstalaiset enää menkö aina uudestaan ja uudestaan tohon samaan halpaan. "Suvaitsevainen", joka on pahin rasisti palstalla, saa henkisiä orgasmeja kun saa jonkun provosoitua. Tai sitten ko henkilön ulkomuodon omaava biomassa on täysi idiootti. Muuten ei ole perusteltavissa kommentit: "Kuole, pummi! Saatanan rasisti! jne.", joiden yltiöpäiseen kylvämiseen on tuhlattu helvetisti palstatilaa. Jos SILLÄ ei ole mitään sanottavaa paskan heittämisen ohessa, hankkikoon erektionsa jollain muulla tavoin.
tolerantti
pro vo
3195
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
paitsi että se spammaa sen jäkeen tolkuttomasti tekstejään vähän joka palstalle;) Nyt sillä on välillä lukemistakin, vaikka ei se niistä mitään ymmärrä, mutta käyttää aikaansa välillä muuhunkin kuin palstojen täyttämiseen uusilla linkeillä, jotka ovat yleensä saman toistoa.
Mitä sen on väliä, vaikka tukkis jokaisen foorumin täyteen. Idiooteille ei tee mieli vastata muutenkaan, joten miksi vaivautua tällaisen megaääliön kohdallakaan? Paskahousu kopioi omaa paskaansa joka foorumille tietämättä mistään mitään? Se on varmasti sukua heinäsirkoille, kun jossain kyrpiinnytään sen esittämään kahteen väittämään, mitä se on hokenut niinkuin papukaija, se siirtyy toiseen osoitteeseen. Kun ympyrä sulkeutuu, otetaan uusi kierros. Kuluuhan se aika noinkin.
Provoille vastaaminen on melkein kansalais velvollisuus koska he tuovat asiat kärjistetyn liioitellusti esille ja niihin kannattaa vastata asian vaatimalla vakavuudella (piikittelevällä huumorilla). Ei ne provot lopu vaikka niille ei vastaiskaan, muuttuuvat vaan aina taitavimmiksi. =)