Miehiä päivisin iskee, eräs tummanainen Etelä-Karjalan eräässä Tavaratalo TOKMANNILLA.
Etsin seuraa
vielä työaikana
2
947
Vastaukset
- TOYOTA TAI WW
pääsekö töihin tokulle helpommin, jos osaa iskeä kassalta seuraa itselleen päivisin,
VIELÄ TYÖAIKANA ETSII SEURAA ITSELLEEN SYÖ KUORMASTA ! - Kaakonkaataja
Ahaa että tummatukkainen nainen vonkaa kalua keskellä työpäivää..mielenkiintoista mutta totta.Täytyypä lähtee tarkastamaan onko hauleja tarjolla.Sen verran riistaa kaadettu että yksi ei pahaa tekisi.Stokikseen mars!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.657283Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652773Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️191902Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä181898- 1471894
Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1361781Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?291582- 1021467
- 381271
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411216