Tiesittekö, että sonara on ruotsalainen, ja erittäin paha virma?!
Uusin salaliittoteoriani
cilranius_G
5398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tiedettiin. Kerro jotain muuta.
Eihän tällä forumilla ole ketään , joka osaisi uutta asiaa kertoa..siihen tarvittaisiin aivot!
Luulen, että valtaosa kirjoituksista tulee samalta köyhältä ja kateelliselta teiniltä, joka ei voittanutkaan Pleikkaria tekstarilla, ja joka jäi kiinni BIDDOG-sivujen ivaamisesta, ilman perusteita.
Oudosti hiljeni forum kokonaan sen jälkeen.
Ennen täällä oli keskustelua jopa tavallisista huutokaupoista, mutta nyt vain itkua, kun ei voitettu tuotetta x paikasta y.
Kaikki pitäisi nykyään voittaa sentillä, tai tulee itku. Nykyajan ihmiset... eivät kestä edes häviöitä peleissä.
"ja joka jäi kiinni BIDDOG-sivujen ivaamisesta, ilman perusteita."
Oon kuullut paljon juttua tähän liittyen.
Onko senttihuutokauppojen kritisointi laitonta?
kyllä voi kritisoida, mutta jos alkaa herjata ilman syytä JA todisteita, kuten täällä riehunut teini.
Pientä rajaa sentään, mitä täällä valehdellaan.
Sonerahan on kuopiolaisten Kutvosen veljesten firma. Kutvosten suku puolestaan on rikastunut sijoittamalla euron WinCapitaan. Sillä ostettiin Saksasta omaa ilmaa, joka nykyisin pyörittää yhtiön tuulimyllyjä ja hilloo tulloo ovista ja ikkunoista.