tuomiolle joukkoraiskauksesta. Suoraselkäiset suomalais urokset ottivat väkisin 15 vuotiaan tytön. Luterilaisen katsomuksen omaavat raiskaajat eivät ole edes katuneet, tekoaan. Nämä perus-suomalaiset peräkammarin pojat alistivat tyttölapsen alleen, ja tyydyttivät itsensä häneen kuin eläimet. Tämä on arkipäivää noissa pienissä kunnissa.
Suomalaiset raiskaajat
kiteen kipakka
5298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Motalassa Ruotsissa kaksi kurdia raiskasi 13-vuotiaan tytön. Raiskaajat olivat 16- ja 30-vuotiaita. Ruotsalaisen oikeuskäsityksen mukaan raiskaajat olivatkin arvokkaampia kuin uhri.
13-vuotias tyttö sai 95 000 kruunua korvausta, mutta 16-vuotias poika, joka osallistui raiskaukeen sai 130 000, vain koska oikeus tuomitsi hänet seksuaalisesta hyväksikäytöstä raiskauksen sijaan. Miehen katsottiin joutuneen aiheetta pidätyksi ja pidetyksi sellissä.
Toinen kurdi, 30-vuotias, vapautettiin raiskauksesta kun hän kertoi vain katselleensa ja runkanneensa kun kaveri raiskasi tyttöä. Mies sai kokonaiset 230 900 kruunua korvauksia valtiolta.
Tässä linkki kyseiseen tapaukseen:
http://www.nd.se/nyheter/dokument.asp?dokID=271
olivat noita Pohjois-Karjalan nationalisteja jotka ovat laittomuuksiin sotkeentuneet muutoinkin. Tyypillisiä "macho" sankareita. Kiljupäissään ja pontikan avulla miehisyys kukoistaa näistä kukkopojista. Noita "urhoja" näkee täällä takametsien alueella paljonkin. Töitä ne eivät tee, mutta pahojaan kyllä.
Anonyyminä käy yksinäistä sotaansa suomalaisia vastaan.
omantunnon ja terveen omanarvontunnon omaavaa luullaan Persujen piirissä Kädeksi? Heitä Homo voltti, taidat kuulua noihin Kiteen raiskaajiin.
koska osaa ja pystyy. Siksi kaikki jotka ovat erimieltä näiden hölmöjen kanssa, saa KÄDE nimityksen. No se on vaan KÄDElle kunniaksi.