Kyllä on pehmis kallista nykyään.
Kyllä
kaikki nousee.
7549
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Joo, ja luumukilo maksaa maltaita, sekä rahana että oluena.
Lidlistä.
Älä osta! Tingilläkään.
Tötteröjädet kylällä. Järkyttävää!! Sama kun hakee kaupasta jotkut hyvät tuutit ja menee ulos syömään! :D
hinnalla saat kaupasta litran paketin---törkeet on tötteröjen hinnat
kotona syöntiä varten. Pitää sitä kesällä ja lasten kanssa joskus se "törkeen kallis tötterö" tai pehmis ostaa. Lapsista kasvaa mettäpöllöjä, jos ei opeta niille sosiaalisia tapoja.
ihmeetteli täs kerran että heilläkin oli vielä noussu...