Sukari on seonnut

Miten tuommoinen hullu päästetään telkkariin,kehumaan itseään.
4345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

räkä se lensi sinne sun tänne !

Äänestä

Eiköhän se ministeri Vapaavuori nolannut itsensä. Äijä horisi sekavia kuin joku änkyrä kommari. Topissa on enemmän munaa ja draivia kuin eduskunnassa yhteensä. Hyvä TOPI!!!!

Äänestä

Sukari on vain saanut aikaiseksi enemmän uusia työpaikkoja Suomen eri puolille kuin nykyinen hallitus. Kateellisten puhetta kun joku menestyy ja pärjää.

Äänestä
  • Ja vielä enemmän on hävittänyt,nimittäin satoja pikkukauppoja on joutunut lopettamaan kun kauppakeskukset ovat vieneet asiakkaat.
    Olen samaa mieltä siitä että Vapaavuori sekoili,kuten kykypuolueen edustajalle kuuluukin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


LOPULLISESTI kirjoitti:

Miten tuommoinen hullu päästetään telkkariin,kehumaan itseään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu