Nato on itsestään selvyys lännessä, kaikkien puolueiden yhteinen asia. Yhtenäinen länsi on Suomen etu. Nato on puolueeton ja ylivoimainen enemmistö tuomitsee venäläisen julmuuden ja on länsimielinen.
Venäjä on uhka vain itselleen. EU on sitä mieltä, ettemme jää kyyryyn hyväksymään suunnatonta venäläistä julmuutta.
Venäjä on uhka vain itselleen. EU on sitä mieltä, ettemme jää kyyryyn hyväksymään suunnatonta venäläistä julmuutta.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Eduskunta voisi tänään jo alkaa vapauttaa meidät venäläisistä ikiajoiksi. Haluamme yhtenäisen Naton rakentavan Venäjää! Myös Kiina on apajalla, mainio tilanne!
Putinin teatteri ei minua mitenkään erehdytä Natosta pois! Nato on itsestään selvyys täällä kotona lännessä. On myös venäläisille itsestään selvyys että koko länsi on hyvässä järjestyksessä yhtenäisesti Natossa, ei mitään ongelmaa!
Putin TV ei ole uskottava, se on petos ihmiskuntaa kohtaan. Nato on uskottava puolustus ja valtavaa osaamista joka täysin puuttuu hävitetystä.
pyrkivät vinkuen rakentaamaan uutta Venäjää. Älkää vaan ensin hajottako EU:ta! Alkaa tuntua yhä hauskemmalta...
http://brentroos.files.wordpress.com/2007/03/troll.jpg