Niin se vaan on, nuoret aikuiset euroopassa vetävät huumeita ja viinaa parantaakseen seksielämäänsä. 23 prossaa haastatelluista 16-35 vuotiaista naisista ja kolmannes miehistä sanoivat juovansa parantaakseen mahdollisuuksia seksin harrastamiseen.
"Negatiivisista jälkiseuraamuksista huolimatta huomattiin monien nauttivan näitä aineita saavuttaakseen tietynlaisia seksuaaliefektejä."
J.Suschrist, BBC News, London
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7389980.stm
"Negatiivisista jälkiseuraamuksista huolimatta huomattiin monien nauttivan näitä aineita saavuttaakseen tietynlaisia seksuaaliefektejä."
J.Suschrist, BBC News, London
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7389980.stm
Vastaukset 5
Vanhimmat
"KUURILLA" onkin kaikki paukut käytetty ja tyhjä nahka valmis hautaan tai parkittavaksi uusiokäyttöön ??
Ja tämä tarina on tosi !
et kuurilla vetää paukut tyhjäks. No ei vaiskaan LOL, mähän vaan juksasin! sua, mut oon kyllä samaa mieltä kanssasi:)=]=D
Mitäpä muutakaan pojat siellä autoissa bassoa kuunnellen keskenään touhuavat kuin tätä kyseistä nautintoa harrastaen. Ovatpa jotkut aikuiset miehet perustaneet kaikenmaailman moottoripyörä, auto yms. kerhoja päästäkseen, alkoholin viedessä homofobian, keskenään touhuamaan. Eihän nämä henkilöt edes halua pois vankiloistakaan, vaan haketuvat sinne heti päästessään vapaaksi.
niin se muistaakseni sanoi. Oluttahan se hörppi aina ennen, ei hörpi enää kai. Mä ostin pullon viiniä tänään, mut ei sitä voi verrata olueeseen eikä mua villeen. Valo on ihan toista luokkaa ku mä. Muuten, TOI JOHNNY DEPPHÄN ON SANONU OLEVANSA VINO!?? Ne on muuten vähän saman näkösiä, ville ja depp mut entiiä juoks dep enää lainkaan kans niinku toi ville, tai onhan myös britneykin lopettanu ton juomisen madonnahan taas käy lenkillä ja Kylie minoquesta en sano sanaakaan kun en tiedä mut mahtavia showta sill on täytyy sanoa, ohnhan niillä kaikilla joita tos tuli.
kamaa tai dokaa koska elämä on niin paskaa,mikäli kummatkin aineet otettaisiin pois,mielenterveys
ongelmat räjähtäisivät käsiin,ja jo nyt avohoidossa kaduilla on porukkaa enemmän kun laki sallisi,kun hoitoa ei ole.