Juuri tuli puhelu!!
Huomenna 8:00 Suomen aikaa aukeaa www.wincapita.com osoitteessa!! Sisäinen tutkinta on lopultakin tehty, uusi serveri valmiina ja testattu!! Kotiutukset normaalisti, mutta kahtena ensimmäisenä kuukautena voi maksimissaan nostaa 20% sisällä olevista rahoista. Eihän se paha ole, jos vaikka on 200te sisällä!
On tätä odotettukin, mahtava homma!!
Huomenna 8:00 Suomen aikaa aukeaa www.wincapita.com osoitteessa!! Sisäinen tutkinta on lopultakin tehty, uusi serveri valmiina ja testattu!! Kotiutukset normaalisti, mutta kahtena ensimmäisenä kuukautena voi maksimissaan nostaa 20% sisällä olevista rahoista. Eihän se paha ole, jos vaikka on 200te sisällä!
On tätä odotettukin, mahtava homma!!
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ihana viesti!!!!! Ihan kyyneliin silmäkulmat kostuu...
Kun sivut aukeavat niin saankohan sijoittaa heti lisää? Kun uskoo niin kyllä asiat onnistuu..
Toivottavasti pesimistit ja muut ilkeilijät nyt puraisevat kielensä poikki (anteeksi ilkeä ajatus mutta on tässä ajatuksia ollutkin..) Suotakoon kaikille mahdollisuus erehtyä..
Alkavat rasitustestit, kestääkö serveri kuormaa !
Ensin serverin päälle menee se läski pedofiili, sit hannu ja ripa, jos kestää töpseli laitetaan seinään...
Ah Hannun kultainen sydän sykkii. Siitäs saitte epäilijät! Itse sijoitan ainakin heti saamani tuotot takaisin järjestelmään. Näin siksi jotta systeemi pysyy kasassa, jos liian moni rupee kotiuttaan niin pulju kaatuu eikä siihen auta enää hannun kultainen sydän :(
Mutta taitaa vain hymy hyytyä huomenna, kun sivut aukeavat :o) Paitsi tietysti niille, jotka hädissään tekivät harkitsemattoman rikosilmoituksen!!
Illan elokuvassa oli peltipökät
Otan kaikki pois ainakin kahdeksi kuukaudeksi ja vaikka menetan tuotossa niin saan ainakin yot nukuttua.
Minua ihan jännittää käynnistyykö vai ei!?, käynnistyykö vai ei?
Sama pulju kuiteskin... läpi tuulee etelästä pohjoiseen ..
Meinas olla jo vaikeeta hengittää, mut nouseehan se sieltä viimein.
Mesen erämaksu on kuun vaihteessa. Tultiin eukon kanssa äsken baarista ja luettiin toi tieto, huhhuh kun helpottaa.
Vieläkös epäiliöillä on jotain sanottavaa??
sen kummempaa kommentoitavaa. Ei auennut nyt, eikä aukea tulevaisuudessakaan. Tuntuu olevan vaikea hyväksyä tosiasia. Mutta ehkä se vielä jonain päivänä alkaa olla pakko hyväksyä. Siinä vaiheessa se vain kirpaisee hieman enemmän kun tajuaa kuinka tyhmä on siihen asti ollut.
LOPETA JO ÄÄLIÖ.
TÄMÄ OLI AINAKIN 100:S KERTA.
Ahdistaako rahan puute. Etko ennattanyt mukaan?
aina kun menee "vintti" sekaisin niin sammuta valot niin et turhaan maksa sähkölaskuja