huijausrahoilla

millähän rahoilla nämäkin kiinteistöt on ostettu ?
lisätietoja kohdasta näkyy omistaja joka lienee jo kaikille tuttu.
http://www.pyha.fi/talvi/majoitus/mokit/db/m30013.html
1408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että capitarahoilla on ostettu taloja ja autoja. Nämä nimittäin saadaan muutettua helposti rahaksi.

Fiksummat huijarit tietää, kuinka rahaa tuhlataan leveään elämiseen siten, että sitä ei saada muutettua takaisin rahaksi. Tämän jälkeen kun vielä tekee itsensä varattomaksi, on saanut elellä huijausrahoilla hyvän aikaa hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinteistöjä. kirjoitti:

millähän rahoilla nämäkin kiinteistöt on ostettu ?
lisätietoja kohdasta näkyy omistaja joka lienee jo kaikille tuttu.
http://www.pyha.fi/talvi/majoitus/mokit/db/m30013.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu