Turun Suviyössä

Hellou beatiful.

Oli mahdottoman kiva ilta, sun hymys sai mut liikkeelle. Jäin kaipaamaan sun hymyä, seuraa ja numeroa :) Kauniita unia.
3435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ketää tarkoitat?Tuntomerkkei....

Äänestä
  • ..että henkilö keneen viestissä viittaan ni oli ongelmia käsilaukkunsa kanssa :)

    Äänestä

Minullakin oli mukavaa Turun yössä lauantaina. Minä tapasin myös mielenkiintoisen ja hauskan ihmisen. Ajatuksissani tämä muukalainen vieläkin on vaikka vain juttelimme pienen hetken. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NikoP kirjoitti:

Hellou beatiful.

Oli mahdottoman kiva ilta, sun hymys sai mut liikkeelle. Jäin kaipaamaan sun hymyä, seuraa ja numeroa :) Kauniita unia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu