Mikä pitää olla silmäkoko

Olen alkanut epäillä jotta saaliinko saattaa vaihdella.

http://areena.yle.fi/toista?quality=hi&id=1254268
8198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat
  • Se on paha juttu, jos tuliseksi menee.

    Äänestä

  • lämpeämään? kirjoitti:

    Se on paha juttu, jos tuliseksi menee.

    jo, kyllästyttää..

    Äänestä

menee sivuverkosta.

Äänestä
  • hän tulkitsi sen oikeaoppiseksi maaliksi. Siis ilman sivuverkkoja reppuun.

    Äänestä

  • väärässä ja kirjoitti:

    hän tulkitsi sen oikeaoppiseksi maaliksi. Siis ilman sivuverkkoja reppuun.

    Laulut on laulettu ja nuotit pantu nippuun...

    Äänestä

  • puheille.
    Jätkä on turhista julkkiksista niitä turhimpia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lohiverkossa ? kirjoitti:

Olen alkanut epäillä jotta saaliinko saattaa vaihdella.

http://areena.yle.fi/toista?quality=hi&id=1254268

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu