miksi haukkua yrjöjurria????

kun anetten ja holopaisen haukkuminen jo puuduttaa siirrytään aktiivikirjoittajan kippuun??? te jos ketkä olette ihmishiiriä surkimuksia
8915
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

joka saatanan paikassa, vois kersat opetella hieman käytöstapoja.

Äänestä
  • oppii sitten täysi-ikäisyyden kynnyksellä nakkarijonossa. Tai no, veikkaan että meno kyseisessä jonossa on näiden haukkujien osalta hyvin erilaista kuin näillä anonyymeillä foorumeilla. Hyvä jos uskaltavat edes mennä sen nakkarijonon lähettyville kun isot pojat niin meluaa ja ovat uhkaavia.

    Äänestä

  • Vähintään monta merkkiä kirjoitti:

    oppii sitten täysi-ikäisyyden kynnyksellä nakkarijonossa. Tai no, veikkaan että meno kyseisessä jonossa on näiden haukkujien osalta hyvin erilaista kuin näillä anonyymeillä foorumeilla. Hyvä jos uskaltavat edes mennä sen nakkarijonon lähettyville kun isot pojat niin meluaa ja ovat uhkaavia.

    on oikeesti suurin osa nuoriso jo niin fiksua,että nää näitten heitot ja ajatukset on muiteen mielestä "tosi noloo". Sitten ne tulee tänne, kun muualla ei kukaan jaksa kuunnella.

    Ja kaikki ei kypsy koskaan, tai ehkä tää onkin se paras kasvattaja.

    Äänestä

vaatimattomat foorumit keräävät aina kaiken maailman mielipuolet, häiriköt ja kakarat laudalleen ja siinä se iso miinus onkin.

YJ on palstan pelastus ja onneksi ei itse tunnu olevan moksiskaan ääliöiden älämölöstä joten annetaan koirien haukkua ja karavaani kulkekoon (vai miten se ny menikään).

Äänestä

Täytyyhän "merimies" pitää kuumana, jos emme yhtään hiostaisi setää niin alkaa kirjoitukset mennä aikas pliisuiksi turhan suitsutuksiksi.

Anitaa ei enään viitsitä edes haukkua, teki ala-arvoiset oharit perheelleen!

Äänestä

Tiedä sitten ihminen on mysteeri :) Kaippa se on vähän sama asia, kun sä ostat uudet kuteet ja tykkäät niistä tosi paljon. Sitten joku tulee sulle lässyttämään, että onpa kauheet kuteet. Miten suhtaudut? Ootko samaa mieltä vai puolustatko omaa makuasi? Makuasioista kiisteleminen ei lopu koskaan ja hyvä, että ihmisillä on omat mieltymykset ja mielipiteet. Ykällä puhuu joskus asiaakin. Täytyy myöntää, mutta ei hänenkään näkemys kovin avarakatseista aina ole. Eikä tarttekkaan.

Kaikki me ollaan trolleja, vaikka kuinka itse sen kiellämme.

Äänestä
  • täällä avara niin kenen sitten,sinun tietysti ?

    Äänestä

  • katse ei ole kirjoitti:

    täällä avara niin kenen sitten,sinun tietysti ?

    olisin avarakatseinen. En ole koskaan sellaista ihmistä nähnytkään. Joten se siitä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


k. äimä- kirjoitti:

kun anetten ja holopaisen haukkuminen jo puuduttaa siirrytään aktiivikirjoittajan kippuun??? te jos ketkä olette ihmishiiriä surkimuksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu