Olin siä aikoinani melkein kymmenen vuotta ja oli se kyllä aika näpräämistä. Onneks älysivät lopulta antaa kenkää, ku en sitä ite enää kymmenen vuoden jälkeen älynny pyytää? Viäkö siä homma pyörii, vai joko kiinanpojat tekee loputki hommat?
Mitä kyrelille kuuluu?
Veetuttaa viäki
3553
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voi voi, olisit vaan pysynyt, täällä menee hyvin, mutta taisit olla niin laiska, että potkivat pois. Täällä ei laiskat pärjää, pitää tehdäkin jotain. Onneski on Kyrel !
...laiskaa katellaan missään 10 vuotta ja oon oikeesti onnellinen kun pisti pois. Viä ny kuitenkin "mukaville" työkavereille terkkuja kuten K.R.:lle ja J.J:lle ja onhan noita muitakin mukavia pomoja siä ollu. T:e
ja kyllä sinne niitä laiskoja vielä meidänkin jälkeen jäi ;)Kaipa firmalla ihan ok menee mitä kuullut. P.P oli mukavin työnjohtaja =)