Miten saada 33v helvetin kaunis nainen varatuksi?Eli naimisiin tai avoliittokin kelpaisi.Naitu on.Hyväksi havaittu.Duuni ja koulutus kunnossa ja kotityöt hoituu,siis häneltä.Täydellinen miesten silmissä ja minun.Ei vaan suostunaimisiin!Apua!Millä konstilla!?Siinä tehtävä.Valmis mies
Onnistuuko mitenkään?
4
638
Vastaukset
- jospa
puuttuvat ne duuni, koulutus ja kotityötkään ei luista niin ......
- Minullakin ne kunnossa
Osaan itsekin kitotyöt ja muut:Duuni on.Kaikki on mitä yleensä toivotaan.Nainen on ehkä niin vapaudestaan kiinnipitävä ja odottaa vielä parempaa kosijaa?
- akustiina
Minullakin ne kunnossa kirjoitti:
Osaan itsekin kitotyöt ja muut:Duuni on.Kaikki on mitä yleensä toivotaan.Nainen on ehkä niin vapaudestaan kiinnipitävä ja odottaa vielä parempaa kosijaa?
1.älä tuputa iseäsi.muutu vaikka hieman etäiseksi.älä näytä kiinnostustasi aivan liian selvästi.ole hieman salaperäinen .tavoittelemisen arvoinen. 2.jos se ei auta voit aina yrittää "antaa hänen ymmärtäää" että taloutesi vieläkin paremmassa kunnossa kuin onkaan.tehoaa yllättävän usein.
3.voit yrittää myös ajan tehdä tehtävänsä.elikkä käytät "väsytys tekniikkaa"olet aina paikalla kun hän tarvitsee.tehokasta. mutta ottaa aikaa.
4.kysyt mitä hän haluaa ja odottaa suhteeltanne.teet tilannearvion. otat sen mukaan käytäntöön ohje 1,2 tai kolmosen.
ps.jos ei nämä ohjeet auta niin vaida kohdetta.ei kannata kovinkaan kauaa tuhlata aikaansa mokomaan.mutta jos hän on "AINUT TOSI OIKEA RAKKAUS"voit harkita hirteen menemistä,tai odottaa taas vähän aikaa että tulee taas se uusi "AINUT TOSI OIKEA RAKKAUS".käy muuten yllättävän nopeasti. on komenkymmenen vuoden kokemus[51v] - "Valmis mies"
akustiina kirjoitti:
1.älä tuputa iseäsi.muutu vaikka hieman etäiseksi.älä näytä kiinnostustasi aivan liian selvästi.ole hieman salaperäinen .tavoittelemisen arvoinen. 2.jos se ei auta voit aina yrittää "antaa hänen ymmärtäää" että taloutesi vieläkin paremmassa kunnossa kuin onkaan.tehoaa yllättävän usein.
3.voit yrittää myös ajan tehdä tehtävänsä.elikkä käytät "väsytys tekniikkaa"olet aina paikalla kun hän tarvitsee.tehokasta. mutta ottaa aikaa.
4.kysyt mitä hän haluaa ja odottaa suhteeltanne.teet tilannearvion. otat sen mukaan käytäntöön ohje 1,2 tai kolmosen.
ps.jos ei nämä ohjeet auta niin vaida kohdetta.ei kannata kovinkaan kauaa tuhlata aikaansa mokomaan.mutta jos hän on "AINUT TOSI OIKEA RAKKAUS"voit harkita hirteen menemistä,tai odottaa taas vähän aikaa että tulee taas se uusi "AINUT TOSI OIKEA RAKKAUS".käy muuten yllättävän nopeasti. on komenkymmenen vuoden kokemus[51v]Tuli paljon hyviä neuvoja!Tiedän,että nuo kaikki olisi varmaan läpikäytävä!Vie aikaa ja pelkkä ajatus rasittaa jo nyt.Lisäksi pelkään,että hän keksii naisen logiikallansa mihin pyrin...Pitäisikökän ottaa telkkarista mallia ja tehdä jotain oikein repäisevän romanttista?Voisikohan se yllättäen tehota?Hän on niin "tehokas"ja ei-romanttinen olevinaan(luulen).Omaisuuden suhteen en ala liioittelemaan.Hän tietää,mitä omistan ja se puoli on ok hänestäkin.Tämä on hirveän vaikeaa siksikin,kun en missään nimessä halua mokata ja tunnemme toisemme hyvin,joten mikään"peli"ei käy.Naiset eivät oikein paljasta mitä kaikkea he todella haluavat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6528005Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4672293Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2332209- 1471788
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi271280Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511244Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1111173Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65853Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.59828Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7760