Lestadiolaiset antoivat Vanhaselle vaalirahaa !

Nyt on paljastunut ketkä todellisuudessa johtaa maata.
4193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Monessa maassa joutuisi hallitus ja eduskunta eroamaan.

Äänestä
  • "Älkää katkerat kadehtiko! Menkää töihin tienaamaan!"
    -Olkaa siis johdonmukaisia. Et silleesti niinku.

    Äänestä

JA SAA SYMMIT ANTEEKSI.
EI OLE SYNNIN TUSKAA TAI SYNNIN TUNTOA. LASTAADIOLAISET ON AINA KEPULAISIA. KOKEMUS KERTOO KAINUUSTA SEN..

Äänestä
  • KGB rahoitti lestadiolaisia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suuren rahan asialla kirjoitti:

Nyt on paljastunut ketkä todellisuudessa johtaa maata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu