Salaliittoteoreetikkojen mielestä ei ole olemassa mitään sellaista muslimien salaliittoa länsimaita ja erityisesti USAta vastaan, jonka salaliiton tarkoituksena olisi tuhota länsimaat. Salaliittoteoreetikkojen mielestä muslimit on CIAn, USAn hallituksen ym. pahojen jenkkien toimesta naamioitu syyllisiksi terrori-iskuihin. Salaliittoteoreetikkojen mukaan muslimit ovat ihan neutraalia ja harmitonta porukkaa lännen suhteen. Herätkää valvomaan, idiootit! Eivätkö esim. Lähi-idän muslimimaat muka etukäteen salaisesti suunnitelleet yhteistä aggressiivista sotilasstrategiaa kuuden päivän sodan alla? Eikö ollut mitään juutalaisvastaista salaliittoa sovittuna? Kyllä oli, kyllä sen jo myöntää kommunistinenkin tiedemies. Salaliittoja oli jo antiikin Rooman aikana (triumviraatti jne.). Omituista teissä, salkkarit, on se, että vain ja ainoastaan länsi ja kapitalismi teidän mielestänne kykenevät luomaan salaliittoja, MUTTA ITÄ, KOMMUNISMI JA ISLAM EIVÄT KYKENE!
Muslimien salaliitto. Mahdotontako?
Hørr-HØHH !
12293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Suomen sisällissota keskustelussa tätä asiaa
varovasti tuotiin esille kunnes isku sensuuri.
Sensuurista voi tehdä tiettyjä johtopäätöksiä.
Marxin kommunismin idea on se, että tuotantovälineet pitää yhteiskunnallistaa, sillä niillä tuotetaan yhteiskunnalle tarpeellisia tuotteita, kuten junia ja lentokoneita, millä ihmiset liikkuvat ja leipomot tekevät leipää mitä ihmiset syövät, jotta voisivat liikkua, etteivät kuolisi nälkään. Kohta tulee lama ja taas paskahousu poliitikot demarien johdolla jauhavat paskaa, että kyllä se siitä. Koska tulee se viimeinen lama, kun sanotaan, että kyllä se siitä ei enää menekkään. Me tarvitsemme jokapäiväisen leipämme. jota EI JUMALA ANNA VAAN LEIPURI, ja jolle viljelijä on tuonut kauran. Mutta kattellaan. On mulla rahaa. En mä tähän kuole.
http://mvlehti.net/2015/11/25/muslimiturvapaikanhakija-minulla-on-oikeus-raiskata-lyhythameisia-naisia/
Muslimiturvapaikanhakija: “Minulla on oikeus raiskata lyhythameisia naisia”
Monet pelkäsivät Isis-terroristien ja muiden rikollisten soluttautuvan Eurooppaan pakolaisvirran mukana. Tämä pelko on jo toteutunut monissa osissa Eurooppaa.
25.11.2015 23:45, 196304 lukukertaa
Ruotsissa rajat kuitenkin pidetään täysin auki. Minkäänlaisia rajatarkastuksia ei ole, kertoo Fria Tider.
Lehden mukaan Västernorrlandissa sijaitsevassa turvapaikanhakijoiden majoituspaikassa on asustellut joukko Isiksen seuraajia, jotka ovat myöhemmin muuttaneet Malmöhön.
Allehanda-julkaisun edustaja keskusteli majoituspaikassa työskentelevän henkilön kanssa. Tämä oli kuullut, että asukkaiden joukossa oli Isis-terroristeja.
“Useat ihmiset ovat kertoneet minulle tästä, vaikka kukaan ei uskalla ilmiantaa heitä, koska he pelkäävät joutuvansa ongelmiin”, kertoi lähde Allehandalle.
Lähteellä on omat ajatuksensa siitä, keitä henkilöt voisivat olla, ja hän kertoo, että nämä eivät olleet mitään sotaa paossa. He tulivat Ruotsiin maaliskuussa ja ovat sittemmin muuttaneet Malmöhön.
“Kaikki Ruotsiin tulijat eivät ole sitä, mitä he esittävät”, sanoo lähde.
“Yksi heistä, joka puhui eniten, sanoi kerran aivan vakavasti, että ‘minulla on oikeus raiskata naisia, jotka käyttävät lyhyitä hameita’. Ja jos Ruotsissa tapahtuu jotain tulevaisuudessa, en ole millään tavalla yllättynyt, jos tämä henkilö ja ne kaksi muuta ovat osallisia. Toisella kerralla hän sanoi, että ‘odota vaan, kunhan saamme oleskeluluvan’.”
Lähteet: Fria Tider ja Allehanda
Milan J4ff - Kurdish Mafia
https://www.youtube.com/watch?v=wznZwhrrrbE
Breaking Bad - Dealing With Tuco Scene
https://www.youtube.com/watch?v=njtfNPB-YKg
TODD BENTLEY RELEASES STRANGE MANIFESTATIONS AND MEGA MONTAGE ANOINTINGS
https://www.youtube.com/watch?v=mQ9uQsDqIhE
Enpä nyt tiedä, voiko jihadismia kutsua nimenomaiseksi "salaliitoksi".
"Jihad" on islamistien valloitus-sodankäyntiä, eikä itse asiana mikään salaisuus.
Islamisteilla eli jihadisteilla on päämäärä "alistaa (islam) kaikki maat ja kansat Allahille". "Allahin viholliset" = "vääräuskoiset" pitää alistaa islamille, tai suoraan tuhota, tappaa.
Tuon nyt luulisi jokaisen islamista tietävän. "Islam" sanana tarkoittaa "alistumista" ja se perustuu vihaan ja pelkoon.
Islamia ei kaikkialla maailmassa tunnusteta uskonnoksi, sillä se on enemmänkin kyllä uskonnollista julkisuuskuvaa ylläpitävä ja sen nimissä toimiva, mutta tod. olemukseltaan monirikollisjärjestö, tai -kultti, mafia.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/terrori-iskut-miten-tilanteessa-toimii-poliisi-kohteena-olevat-ihmiset-ja-hyokkaaja/8906748#gs.76hvww
Voiko terroristin saada antautumaan? Konkaripoliisit kertovat, mikä on ainut keino – muuten puhuvat aseet
MTV Uutiset näytti Moskovan terrori-iskuun liittyviä videoita Karhuryhmän entiselle poliisille Harri Gustafsbergille sekä entiselle KRP:n rikosylikomisariolle Thomas Elfgrenille, joista molemmilla on valtava kokemus poliisitehtävistä kautta linjan.
Moskovan konserttisaliin perjantai-iltana tehdyssä terrori-iskussa on kuollut ainakin 143 ihmistä ja loukkaantunut yli 140 ihmistä.
Terroristijärjestö Isis-K on ilmoittautunut iskun tekijäksi.
Esitimme asiantuntijoille yhdeksän kysymystä Venäjän terrori-iskusta ja yleisesti tilanteista, joissa siviilien henki on terroristien uhkaamana.
Onko terroristi mahdollista saada antautumaan? Millä keinoin?
– Jos olet jo mennyt sen rajan yli, että ammut aseettomia ihmisiä ja pääset ns. "tappamisen moodiin", sen keskeyttäminen verbaalisesti on erittäin epätodennäköistä.
Ihminen on siinä tilassa niin kauan aikaa, että se joko poistuu sieltä tai sitten jäätyy, ja sitten tulee panttivankitilanne, jolloin neuvotteluyhteys aukeaa.
Onhan se mahdollista. Historia tuntee tapauksia, joissa neuvottelemalla on saatu jotain aikaiseksi. Mutta niin kauan kun on tilanne päällä, neuvottelu ei ole ensimmäinen keinovalikoimassa, kertoo Gustafsberg.
– Antautuminen tällaisessa tilanteessa on mahdollista, jos syntyy edes lyhyt neuvottelutilanne jossa annetaan siihen mahdollisuus.
Ensisijainen toiminta on kuitenkin se, että nämä tekijät eliminoidaan aseilla, päättää Elfgren.
DROPPING THE SOAP In The HOOD PRANK! (Part 2)
https://www.youtube.com/watch?v=THiGvxTOnLA
Muslimit aina niputetaan yhdeksi kokonaisuudeksi, mutta tästähän ei ole oikeasti kyse.
Niitä kun on ainakin seitsemän erilaista, ja noiden sisälläkin vielä on eroja.
Ja ovat keskenään usein varsin huonoissa väleissä; kuten esim on päähaarojen sunni ja shia muslimien kesken. Yhteenotot muuttuvat helposti varsin verisiksi.
Erona noissa muuten on esimerkiksi se mitenkä suhtautua "vääräuskoisiin".
Eihän tuohon mitään salaliittoa tarvita.
Aivan avoimesti nuo ovat kaikkia muita vastaan.
"nuo"?
Et tainnut lukea mitä kirjoitelmasi yläpuolella lukee.