"Jos tämä näin kannattavaa hommaa on niin mihin hittoon minun rahojani sitten tarvitaan?"
Sopii itseltään minkä tahansa loistotilaisuuden kohdalle sattuessa.
Sopii itseltään minkä tahansa loistotilaisuuden kohdalle sattuessa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olen ajatellut, että minun rahojani on tarvittu valuttakaupan tekoon ja mukavastihan on saldot tilillä kasvaneet ja kaikenlaista on tullut osteltua juuri niillä rahoilla. :)
Mutta sinun rahojasi ei kukaan Wincapitaan edes halua, toki tuskin sinulla rahaa onkaan?
Ei kuulemma ollut verkostomarkkinointia, uskoin ihan kybällä. Oli aika helppoa ohittaa tilaisuus (vahvempi persoona yleensä vie tällaisissa keskusteluissa muuten). Minäkään en kylläkään niin kova jätkä ole etteikö nyt olisi pelko perseessä milloin viepi vouti kaiken ja vähän enemmmän jos olisin vouhotukseen mukaan lähtenyt.
" Minäkään en kylläkään niin kova jätkä ole etteikö nyt olisi pelko perseessä milloin viepi vouti kaiken ja vähän enemmmän jos olisin vouhotukseen mukaan lähtenyt. "
Toiset vain kestävät niitä paremmin kuin toiset
ja monet jopa nauttivat kihelmöivästä jännityksestä, esim. minä nautin täysin rinnoin
koko rahan edestä ja vastaan kyllä tekemisistäni vaikka raastuvassa, mutta tuskin tarvitsee!
Niin arvaapa kumpaan ryhmään sinä kuulut! :)
Tosi hyvä, ettet lähtenyt kuuntelemaan susien ulvontaa, olisi vaarmaan jo kakit housussa juostu poliisin pakeille! :)
itseasiassa olisi aika vittumaista pelätä jatkuvasti ja sairasta jos siitä nauttii.
"susien ulvontaa" :D, olet hauska, pojot siitä.
Siksikään ei sopulilauman mukaanlähtö kiinnostanut että elämässäni teen itsenäisiä päätöksiä ja haluan tehdä myös tuotot ja tyräykset ihan itse. Teitä lampaitahan vietiin kun pässiä narussa, ehkä se valkenee sinulle vielä jonakin päivänä ja siitä alkaa itsenäistyminen.
Miksi pitää maksaa kovat kulut tuotosta kenkälaatikko-off-shore-firmalle, joka hyvää hyvyyttään otti juuri minut ansaitsemaan hurjia tuottoja, vaikka he eivät tarvitsisi minun rahojani. Miksi he tarvitsevat korkeat kulut vaikka eivät edes tarvitse minun rahojani? Heillähän on sampo ja kultainen sydän.
Apinakin voi oppia että kun se nukkumaan mennessä laittaa banaanin pöydälle onkin aamulla pöydällä kaksi banaania, apina oppii laittaamaan sitten joka ilta banaanin pöydälle ja hoksaa varmaan jossain vaiheessa laittaa kaksikin banaania nähdäkseen tuplaantuuko. Apina toistaa temppua onnellisena ja luulee näin helposti jatkuvan koko loppuelämän.
Kun ajatteleva ihminen näkisi näin ihmeellisen asian tapahtuvan kysyisi hän väistämättä itseltään mistä ne uudet banaanit oikein tulevat?
Koskapa nuo WC:läiset lienevät ihmisiä kuitenkin on aika ihmeellistä se että ovst kakistelematta nielleet valuuttakaupan selitykseksi.