Olen huomannut, että miellyttävän tuntuinen kiihoittuminen seuraa siitä kun katselen sidottua tai piiskaa saavaa naista esittävää kuvaa. Hyvät naiset, kertokaa miltä itsestänne tuntuu jos olisitte siinä tilanteessa? Tai ajatus olla kohteena. Ja kuinka paljon kiehtoo kokeilla tilannetta käytännössä? Ajatuksen jälkeen tulee tietysti mieli testata onko se todellisuudessa yhtä kiehtovaa kuin ajatuksissa. Otapa kantaa asiaan, tyttö/nainen ja kerro toiveistasi toi kokemuksestasi. Haluasin kokeilla oman orjattareni kanssa turvallisesti miltä se oikeasti tuntuu sinusta ja minusta. Kerro toiveistasi täällä tai jos haluat välttää turhaa loanheittoa niin mailaa: [email protected]
Miltä piiska tuntuu pyllyllä?
Tai sidottuna oleminen?
43387
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Itse räimin remmillä miesystävääni paljaalle takapuolelle, silloin kun olimme vasta tavanneet. Kovetin vaan tunteeni, ei se mua kiihottanut, mut miesystäväni nautti. Tykkäs ja tykkää vielläkin kun korkkareilla painelen reisiä ja rintaa. Remmiä en ole vähään aikaan antanut, kun ei ole pyytänyt. Kivoja leikkejä kuitenkin!!!
minä miehenä nautin paljon kun vaimoni aina silloin tällöin sitoo minut sänkyyn niin että itsellä ei ole mitään mahdollisuutta vapautua irti, siinä minä olen sitten jopa useita tunteja kiinni ja vaimo usein lukee siinä vieressä samalla vähän nipistellen paikkojani,
sitten lopuksi hän raiskaa minut.
Vittu eihän tuo liity kysyttyyn kysymykseen mitenkään!
päällimäiset tunteet ovat häpeä, pelko, kipu. Kun on asennossa jossa joutuu ottamaan vastaan rangaistuksen, se odotuksen tunne. Tietää, että kohta pikkuhousut lähtevät polvitaipeisiin ja paljas takamus on näkyvillä, se viiltää vatsanpohjaa. Turvallinen tapa tuntea pelkoa. Kun antajan käsi nousee ensimmäisen kerran ja sen näkee silmänurkasta, saa melkein jo siinä vaiheessa voihkaisemaan vaikka se ei vielä ole edes laskeutunut takamukselle. Joskus kaipaa tietynlaista kipua, tai ei kestä ja halua jollain toisella välineellä aiheutettua. No antajahan sen päättää - melkein aina. Tuntuu hyvältä vahvalle luonteelle olla hetken aikaa avuton. Toisen psyykkisen ja fyysisen käskyvallan alla. Niin ja sitten se kipu. Sitä on erilaista. Kipua kuitenkin. Joillain välineillä se kipu alkaa heti ensimmäisestä lyönnistä. Toisella se pikkuhiljaa lisääntyy. Kunnes yrittää väistää sen osumia pakaroille. Välillä on sietämätöntä. Mutta ei pääse pois vaan on käytävä se tilanne loppuun. Vaikka sattuu paljon. Vaikka joskus itkettää.
Monenlaisia tunteita käydään läpi. Mikä on hyvä - niin antajan roolissa kuin saajankin.