WC-kriisi KONNEVEDELLÄ

Konnevedellä on puhjennut vakava WC-kriisi. Katsokaa erityisesti oheisen valtuuston pöytäkirjan viimeinen sivu!

http://www.konnevesi.fi/intra/konnevesi_paatokset/Kunnanvaltuusto/1210636800_kv_13.05.2008.pdf
51222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Keraaminen kukkapilli toi hymyn huulille... Seuraavaksi hymyn herran huulille tuo viila täytekakussa.

    Äänestä

Oliko tässä jotain uutta vai miksi postaat vanhoja juttuja...

Äänestä
  • Voi hitsi.. vielä mies jaksaa uskoa että sivut aukeaisivat...

    Ei totisesti aukea. Halpaan on maalaispoliitikko menny. Hyvä on, jos oma lehmä ei ole ollut ojassa..

    Mitä uskoisi - mihin uskoisi??

    En ainakaan WinCapitaan enkä kehenkään siinä mukana olleeseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Konnevedellä on puhjennut vakava WC-kriisi. Katsokaa erityisesti oheisen valtuuston pöytäkirjan viimeinen sivu!

http://www.konnevesi.fi/intra/konnevesi_paatokset/Kunnanvaltuusto/1210636800_kv_13.05.2008.pdf

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu