Vasurit ja vihreät

Arvatkaa mihin mennessä Perussuomalaisten kannatus ohittaa vasurit ja vihreät. Lähimmäksi arvanneiden kesken ei arvota mitään.
3187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei ole mitään mitä arpoa. Persut ei ohita ainakaan vihreitä koskaan, ja vasureiden suhteenkin on niin ja näin.

Äänestä

ja mene maata. Aamulla pii-paa auto hakee, ei paniikkia!

Äänestä

KANSANEDUSTAJA TIUSANEN ON KOHTA VIHREISSÄ?ON VAIN AJAN KYSYMYS KUN HÄN LOIKKAA VIHREISIIN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinni kirjoitti:

Arvatkaa mihin mennessä Perussuomalaisten kannatus ohittaa vasurit ja vihreät. Lähimmäksi arvanneiden kesken ei arvota mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu