auttakaa nyt mua!Tarttis löytää pohja kunniakirjaan.Meillä on lasten "olympialaiset" tulossa ja ois kiva antaa lapsille osallistumiskunniakirjat.Mahtasko jostain löytyä valmis pohja,,ettei tarttis kokonaan ite väsätä?
kunniakirja
5
7102
Vastaukset
- Kuvankäsittelijä 9
Kaikkia varmaan on kun osaa hakea. Mutta vaikka aihe on yleinen, niin en ole netissä törmännyt valmiisiin pohjiin. Se ei sitten tarkoita etteikö niitä olisi.
Mutta itsekin käytän graafisen alan ihmisenä KlipArt rompuilla olevia kuvia ja pohjia.
Niissä niitä on satoja / aihe.
Ja omatekoinen on aina omatekoinen.
Ei se iso työ ole esim PowerPoint ohjelmalla tehdä. Tai yksinkertaisella kuvankäsittelyohjelmalla.- kisat
..ja korkeelta!Osaan tätä tietotekniikkaa niin vähäsen,että otanpa esiin perinteiset pahvit ym. askartelutarvikkeet ja teen mitalit lapsille kaulaan! Ovat varmaan tyytyväisiä niihinkin ellei jopa iloisempia kaulassa roikkuviin KULTAmitaleihin! Kiitos sinulle kuitenkin avustasi ja yrityksestäsi auttaa avutonta!
- AA-fani
Pakko vastata, vaikka ilmoitit tekeväsi mitalit.
Mä olen tykännyt Aku Ankan nettisivuilla saatavista kunniakirjoista. Nimeltään se on sudenpentugeneraattori. Kirjoittamalla nimen, saat siitä tulostetun sudenpentujulisteen, jossa on nimestä tehty arvonimi. Esim AKU saa arvonimen Ainaisesti Kiroileva Unissakävelijä - kisat
AA-fani kirjoitti:
Pakko vastata, vaikka ilmoitit tekeväsi mitalit.
Mä olen tykännyt Aku Ankan nettisivuilla saatavista kunniakirjoista. Nimeltään se on sudenpentugeneraattori. Kirjoittamalla nimen, saat siitä tulostetun sudenpentujulisteen, jossa on nimestä tehty arvonimi. Esim AKU saa arvonimen Ainaisesti Kiroileva Unissakävelijäkävin generaatorissa ja sain makeat naurut heti amusta,kiitos siitä!Mulla kisailee kuitenkin 2-5 vuotiaat tenavat ja jotenkin tuntuu,että eivät ymmärrä vielä näin hienoja arvonimiä.Sain omalle perhelleni kuitenkin ihanat arvonimet viikonlopun alkajaisiksi ja olo on kuin kuninkaallisella!
- Anonyymi
Liikasen häät,niin kunniakirjat saa mitätöityä kun niiden vaimo opettaa.
Unelma 150000 haave.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1076563MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535614Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.724394NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun844284Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja884032Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.811381- 791225
- 3281185
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35968Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is306900